Montaż i wymiana zamków Sosnowiec

tel. 696-696-205

Montaz zamka w drzwiach Sosnowiec

Zamek w drzwiach naszego mieszkania, domu czy samochodu przede wszystkim powinien spełniać podstawową, najważniejszą funkcję: powinien chronić naszą własność przed niepożądanymi gośćmi czy złodziejami. Dlatego więc jeśli zależy Ci na zachowaniu zasad bezpieczeństwa i zauważasz nieprawidłowości w działaniu Twojego zamka, warto pomyśleć o jego wymianie.

Nasze pogotowie ślusarskie w Sosnowcu prowadzi usługę montażu i wymiany zamków. Od lat zajmujemy się ślusarstwem, mamy dostęp do fachowych narzędzi i produktów, a organizując montaż lub wymianę zamków zawsze dbamy o komfort naszego klienta. Zachęcamy naszych klientów do wymiany wysłużonych zamków, które od pokoleń służą mieszkańcom domu. Montaż zamków, wbrew pozorom, okazuje się łatwy i szybki.

Wymiana zamków opiera się przede wszystkim o bezinwazyjne wyjęcie mechanizmu, który chcemy wymienić oraz dobranie odpowiedniego zestawu zamków, który będzie idealnie pasował do naszych drzwi i potrzeb. Oferujemy montaż zamków najnowszej generacji, antywłamaniowych, których mechanizm nie sprawia oporu przy otwieraniu drzwi kluczem (jest to problem, na który skarży się wielu naszych klientów), jednak jest nie do złamania przez złodziei. Nasze usługi ślusarskie świadczymy na terenie Sosnowca, oferując bezpłatny dojazd do klienta na terenie miasta. Montaż zamków przeprowadzamy całą dobę, przez cały tydzień, również w święta.

Montaż zamków to także nieodłączna część wykańczania naszego domu, który właśnie zbudowaliśmy. Po przygotowaniu domu do wykończenia, obowiązkowo należy zainstalować drzwi antywłamaniowe oraz solidny zamek, który nie pozwoli na włamanie do naszej nowej posiadłości. Warto więc umówić się z naszą ekipą ślusarzy, którzy w szybki sposób, bez przeszkadzania innym ekipom przeprowadzą montaż zamków.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Nasi ślusarze chętnie udzielą także rad związanych z konserwacją zamków – jest to także ważna część użytkowania zamków, która sprawia że żywotność zamka jest przedłużana o kilka lat! Jeśli mają Państwo również problemy z zamkami do garaży, nasz ślusarz chętnie rzuci okiem na problem i oceni, co jest źródłem tego problemu.

Montaż i wymianę zamków oferujemy również osobom, które skorzystały z awaryjnego otwierania drzwi mieszkań czy domów i chcą "od ręki" wymienić zamek, do którego klucz został zagubiony. Dzięki szybkiemu montażowi zamków i wymianie na nowy, nasi Klienci nie muszą martwić się o kradzież przez złodzieja, który zdobył klucze do naszego mieszkania.

Skorzystaj z naszych usług montażu i wymiany zamków i od dziś podnieś bezpieczeństwo Twoich najbliższych.

Inne miasta :